برگزاری کلاس های دروس رشته مهندسی کامپیوتر

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر تنها داشتن مطالعه کافی مناسب نیست. بلکه علاوه بر آن باید از بهترین منابع مطالعاتی موجود و جزوات اساتید برتر استفاده کنید تا قبولی خود را در بهترین دانشگاه های ایران تضمین نمایید.

خانه هوش مصنوعی ایران با بهره‌گیری از اساتید مجرب دانشگاهی مفتخر است که کلاس های خصوصی و گروهی دروس رشته مهندسی کامپیوتر را در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار نماید. همچنین در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد کلاس های آمادگی کنکور نیز برگزار می شود. تجربه موفق سال های گذشته قبولی داوطلبان کنکور بیانگر این است که خانه هوش مصنوعی ایران توانسته است در برگزاری کلاس ها و انتقال مفاهیم علمی صد در صد موفق عمل نماید. از این رو چنانچه قصد شرکت در کنکور را داشته با شماره 09216550834 تماس حاصل فرمایید.

کتاب سوالات جامع کنکور دکتری مهندسی کامپیوتر پوران پژوهش بهترین منبع مطالعاتی کنکور دکتری هوش مصنوعی است. این کتاب دارای پاسخ سوالات کنکور آزمون ورودی مقطع دکتری از سال 1391 تا 1400 است. در این کتاب سعی شده است که درست ترین پاسخ های سوالات نوشته شود به گونه ای که دانشجویان دیگر نیازی به مطالعه سایر منابع مشابه نخواهند داشت. برای خرید این کتاب می توانید به سایت انتشارات پوران پژوهش مراجعه نمایید.