تدریس خصوصی و کنکور کلیه دروس رشته مهندسی کامپیوتر

خانه هوش مصنوعی ایران با استفاده از دانشجویان ممتاز و فارغ التحصیلان دانشگاه های ممتاز کشور و تعدادی از اعضای هیات علمی گروه های مختلف مهندسی کامپیوتر در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری آمادگی برگزاری کلاس خصوصی، کلاس های تقویتی، کلاس های کنکور و …. را داراست. برگزاری بیش از 700 کلاس موفق با تضمین های لازم گواهی بر کیفیت و ارائه بهترین آموزش های تخصصی آکادمیک در کلیه حوزه های مهندسی کامپیوتر است. این خدمت تنها در شعبه واقع در شهر مشهد مقدس ارائه می گردد.

شما دانشجویان عزیز اگر نگران برگزاری دوره درسی خود، استفاده از پاورپوینت و جزوه های اساتید معتبر دانشگاهی و یا برخورداری از مزیت نخبگان دانشگاهی به منظور برگزاری کلاس ها و یا دوره های آموزشی در حوزه مهندسی کامپیوتر (معماری سیستم های کامپیوتری، نرم افزار، رایانش امن و فناوری اطلاعات) و یا دوره های کارشناسی ارشد و حتی دکتری می توانید از خدمات خانه هوش مصنوعی ایران بهره بگیرید. دوره های خانه هوش مصنوعی ایران عموما دارای ضمانت کیفیت و مبلغ می باشد و اساتید و مدرسان دوره ها عموما در تخصص خود بی نظیر هستند، کافی است یکبار لذت تدریس خصوصی را با خانه هوش مصنوعی تجربه کنید.

مجرب ترین و بهترین اساتید حوزه مهندسی کامپیوتر را برای تدریس خصوصی خود انتخاب کنید. تیم بزرگ خانه هوش مصنوعی ایران بهترین و باتجربه ترین اساتید را با تضمین 100 درصدی را برای شما انتخاب می کند. برای استفاده از خدمات آموزشی و یا اخذ تعرفه تدریس نرم افزارهای خاص منظوره، دروس دانشگاهی، دروس جبرانی، و … در این حوزه با کارشناسان بزرگترین مرکز خدمات جامع آموزشی (خانه هوش مصنوعی ایران) در تماس باشید.

لیست برخی از دروس مقطع کارشناسی مهندسی کامپیوتر که به هر دو صورت تدریس در منزل و یا تدریس آنلاین برگزار می گردد در ادامه ذکر شده است، دقت کنید دروس دیگر تا مقطع دکتری تخصصی و یا کلاس های تخصصی نرم افزارهای پیشرفته و یا حوزه های هوشمند و کلان داده ها، مهندسی داده ها و دیگر دوره ها نیز توسط این مرکز ارائه می گردد و تنها کافی است با کارشناسان حوزه آموزش ما در ارتباط باشید.  آمادگی به منظور کنکور کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی از دیگر توانمندی های مدرسان خانه هوش مصنوعی ایران است.

دروس تدریسی پر متقاضی خانه هوش مصنوعی ایران

در ادامه با لیستی از دروسی که متقاضی بیشتری در تدریس در حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات داشته است در خدمت شما خواهیم بود.
 نظریه و الگوریتم های گراف، نظریه محاسبات، مبانی نظریه بازی ها، الگوریتم های پیشرفته، مقدمه ای بر برنامه نویسی، منطق در علوم و مهندسی کامپیوتر، مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی، مدارهای الکتریکی، ریاضیات گسسته، برنامه سازی پیشرفته، ساختمان داده (داده ساختارها)، مدارهای منطقی، نظریه زبان ها و ماشین ها، زبان تخصصی، ریاضیات مهندسی، معماری کامپیوتر، سیستم های عامل، طراحی الگوریتم ها، طراحی کامپیوتری سیستم های دیجیتال، سیگنال ها و سیستم ها، ریزپردازنده و زبان اسمبلی، شبکه های کامپیوتری، هوش مصنوعی و سیستم های خبره، اصول طراحی کامپایلر، پایگاه داده ها، تحلیل و طراحی سیستم ها، امنیت شبکه، مبانی رایانش امن، امنیت سیستم های پایه، مدیریت امنیت اطلاعات، مبانی رمزنگاری، توسعه امن نرم افزار، حقوق و ادله الکترونیکی در امنیت، رایانش امن، اصول فناوری اطلاعات، اصول مدیریت و برنامه ریزی راهبردی  IT، مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات، یکپارچه سازی کاربردهای سازمانی، اقتصاد مهندسی، تجارت الکترونیکی، پروژه فناوری اطلاعات، مبانی هوش محاسباتی، مبانی بینایی کامپیوتر، مبانی پردازش زبان وگفتار، اصول رباتیکز، تعامل انسان و کامپیوتر، آزمون نرم افزار، روش های رسمی در مهندسی نرم افزار، طراحی شی گرا در سیستم ها از جمله دروسی هستند که مدرسان مجرب و کارآزموده خانه هوش مصنوعی تا کنون برگزار کرده اند. اگر در حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات نیاز به تخصص و یا درس دیگری نیز دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از کم و کیف برگزاری آن مطمئن شوید.

برای استعلام برگزاری کلاس های آموزشی خصوصی و یا گروهی بصورت حضوری و یا آنلاین و یا دوره های خاص حوزه مهندسی کامپیوتر، هوش مصنوعی و فناوری اطلاعات با کارشناسان خانه هوش مصنوعی ایران از طریق لینک های موجود در منوی اصلی در تماس باشید.