رسیدن به صفحه اول گوگل (سئوی تضمینی)

خانه هوش مصنوعی ایران با استفاده از نیروهای متخصص سئو و بازاریابی دیجیتال آمادگی ارائه خدمات کمی و کیفی را برای انجام امور مربوطه به سئو را برای کسب و کارهای گوناگون شما فراهم کرده است. استفاده از سرویس گوگل ادز (ادوردز) یا Google Adwords با پایین ترین نرخ و تغرفه در میان کلیه رقبای داخلی و خارجی خدمات تبلیغ گوگل هدف اصلی ما در جهت تکریم مشتریان است. به دلیل عضویت در پنل گوگل پارتنر توسط خانه هوش مصنوعی ایران خدمات تعرفه ای و ارتقای وب سایت کسب و کار شما به صفحه اول موتورهای جستجو خصوصا گوگل از اهدافی است که هزاران کسب و کار تا کنون از خدمات ما استفاده کرده اند. برای استفاده از خدمات و یا اخذ تعرفه خدمات بازاریابی، تبلیغات، سئو، و پروژه های مشابه در این حوزه با کارشناسان بزرگترین مرکز خدمات جامع سئو (خانه هوش مصنوعی ایران) در تماس باشید.

در ادامه مختصری از مباحث آموزشی سئو را از بخش قبلی (انجام پروژه های سئو بصورت تضمینی در کمترین زمان ممکن) ارائه می کنیم.

در بخش قبل به صورت مختصر به مباحث بررسی دقیق بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO Audit) و آنالیز رقبای کسب و کار خصوصا در انتخاب کلمات کلیدی (کیورد پلنر) و خدمات تعرفه ای و اینگونه از خدمات دسته دیحیتال مارکتینگ و سئو پرداختیم حال موارد دیگری را برای آشنایی شما ارائه می کنیم.

ج) استراتژی سفارشی:

استراتژی سفارشی سازی و یا نوعی از خدمات تبلیغی مبتنی بر موتور جستجو یک جز، اصلی تعریف خدمات سئو است. کارشناسان خانه هوش مصنوعی ایران می توانید بازده سرمایه گذاری (ROI) را برای سایت و یا کسب و کار شما در موتور جستجو افزایش دهید که این امر منجر به افزایش بازدیدهای بیشتری از سایت شما می شود.

د) بهینه سازی سئو خارجی (Off-Page Optimization):

سئوی خارجی به کلیه اقدامات و تکنیک های ارتقای وب سایت شما به صفحات بالاتر در موتور جستجوی گوگل می شود که در خارج از وب سایت خود برای بهبود رتبه سایت (سئوی) خود در نتایج موتور جستجو به منظور صعود به صفحه اول انجام می دهید. (همانند گوگل بیزینس)

ه) بهینه سازی سئو داخلی (On-Page Optimization):

بهینه سازی صفحه یا سئوی داخلی مربوط به عواملی است که توسط شما یا کد برنامه شما کنترل می شود که در رتبه بندی سایت در نتایج موتور جستجو تاثیر دارد. سئوی داخلی بازیگر اصلی در ارتقاء اعتبار سایت شما خواهد بود. (مانند بک لینک با کیفیت).

 

(پایان بخش  دوم)

 

اگر به دنبال راهی برای سئو کردن سایت کسب و کار خود با آخرین الگوریتم های گوگل بصورت تضمینی همراه با افزایش ورودی ارگانیک به سمت خود هستید (جایگاه صفحه اول یا رتبه 1 دست یافتنی است)، یا به دنبال راهی برای ایجاد اکانت اختصاصی تبلیغ گوگل برای خود هستید، و یا حتی به دنبال راهی برای تولید محتوای با کیفیت هستید، همچنین نیاز به مشاوره رایگان برای نوشتن مقاصد در رسیدن به صفحه اول گوگل دارید (بهینه سازی وب سایت)، با کارشناسان خانه هوش مصنوعی ایران از طریق لینک های موجود در منوی اصلی در تماس باشید.