چاپ 1400 کتاب آزمون های جامع دکتری هوش مصنوعی

داوطلبان کنکور دکتری برای موفقیت در کنکور راه حل های مختلفی در پیش رو دارند. علاوه بر برنامه ریزی صحیح انتخاب منابع درست و مناسب نکته کلیدی موفقیت در کنکور است. برای قبولی در کنکور داوطلبان شاید دانش بالایی داشته باشند اما لازم است که سوالات مختلفی را مطالعه کرده و در تمام مباحث خبره شوند. در این صورت با برنامه ریزی درستی که در مسیر مطالعه خود تعیین می کنند به موفقیت در کنکور دکتری خواهند رسید. کتاب آزمون های جامع دکتری هوش مصنوعی بهترین منبع مطالعه برای کنکور دکتری هوش مصنوعی است.

چاپ جدید کتاب هوش مصنوعی به همراه پاسخ سوالات آزمون 1400 منتشر شد. دانشجویان و داوطلبان گرامی برای خرید این کتاب می توانند به سایت موسسه پوران پژوهش مراجعه نمایند.

علاقه به ادامه تحصیل در میان دانشجویان مهندسی کامپیوتر در سالهای اخیر روند رو به افزایشی داشته است. یکی از دغدغه های دانشجویان گرایش هوش مصنوعی مهندسی کامپیوتر نبود منابع آموزشی مناسب است. از این رو موسسه انتشاراتی پوران پژوهش با ارائه کتاب آزمون های جامع دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی سعی کرده است که این نیاز دانشجویان را برطرف نماید. کتاب حاضر علاوه بر اینکه یک منبع مطالعاتی خیلی خوب برای داوطلبان کنکور دکتری است، یک منبع مطالعاتی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز می باشد.

دروس امتحانی آزمون دکتری هوش مصنوعی شامل ساختمان داده و طراحی الگوریتم، شناسایی الگو و یادگیری ماشین است. از این رو به دانشجویان دوره کارشناسی که علاقه مند به مطالعه و یادگیری بیشتر درس های ساختمان داده و طراحی الگوریتم و داوطلبان المپیاد می باشند، این کتاب پیشنهاد می شود زیرا سوالات ساختمان داده و طراحی الگوریتم کنکور دکتری بسیار مفهومی بوده و پاسخ های خیلی دقیقی در این کتاب برای آنها گردآوری شده است. همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد نیز می توانند برای مطالعه بیشتر ساختمان داده و الگوریتم کتاب آزمون های جامع هوش مصنوعی را مطالعه نمایند. از طرفی دانشجویان کارشناسی ارشد که دروس شناسایی الگو و یادگیری ماشین را پیش رو دارند می توانند برای تمرین و یادگیری بیشتر سوالات کنکور دکتری هوش مصنوعی را مطالعه نمایند که یک منبع عالی برای فراگیری بیشتر این دروس است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09216550834 تماس حاصل فرمایید.